Aktualności

Zostań policjantem- spotkania stargardzkich mundurowych w ramach promocji służby w Policji

Data publikacji 25.03.2024

O tym, jak wygląda policyjna służba i jakie kryteria należy spełnić, by zostać policjantem to tylko niektóre zagadnienia o których mówili stargardzcy funkcjonariusze. Dziękujemy za możliwość spotkania, my natomiast zapraszamy w nasze szeregi- przypominamy jednocześnie, że najbliższy nabór do służby w Policji odbędzie się już 24 kwietnia!

Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Bycie policjantem to przede wszystkim codzienna satysfakcja z pełnionej służby. Spotkania to doskonała okazja do promowania zawodu policjanta. Dlatego też funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie prowadzą cykl spotkań, gdzie mogą opowiadać o tym co robią. Ostatnie takie spotkania odbyły się w klubie koszykarskim ,,Spójnia'' oraz firmie ,,Backer''.

Celem spotkania było przybliżenie zasad postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji i odzwierciedlenie poszczególnych etapów procedury rekrutacyjnej. Mundurowi opowiadali na czym polega ich praca, a przede wszystkim kto może zostać policjantem. Omówili dokładnie, jakie dokumenty należy złożyć oraz z jakich etapów składa się postępowanie kwalifikacyjne.

Informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej dostępne są na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie . Na wszelkie pytania związane z doborem do służby w Policji odpowiedzą pracownicy Zespołu Kadr Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie pod nr tel. 47 78 29 613 oraz policjanci pod numerem 667-094-211. Nie czekaj- ZADZWOŃ! Planowane są przyjęcia w następujących terminach:

  • 04 marca 2024
  • 24 kwietnia 2024
  • 08 lipca 2024
  • 09 września 2024
  • 30 października 2024
  • 30 grudnia 2024
Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!

asp. Justyna Siwarska

Powrót na górę strony