Aktualności

Ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość- niebezpieczną jazdę przerwali policjanci z grupy Speed

Data publikacji 25.04.2023

Funkcjonariusze ze stargardzkiej drogówki wchodzący w skład grupy Speed po raz kolejny byli we właściwym miejscu i właściwym czasie. Tym razem udaremnili jazdę motocykliście, który postanowił zlekceważyć obowiązujące ograniczenie prędkości. Mężczyzna jechał z prędkością 197 km/h. Nieodpowiedzialnemu kierowcy mundurowi wystawili mandat karny w wysokości 2500 złotych, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych. Pamiętajmy, że pośpiech to zły doradca- można stracić nie tylko pieniądze, ale w przypadku zdarzenia drogowego również życie i zdrowie.

W dalszym ciągu niestety, nie wszyscy kierowcy zdają sobie sprawę z zagrożenia jakie niesie za sobą jazda z nadmierną prędkością. Tym razem w trakcie patrolu drogi wojewódzkiej 142 policjanci wchodzący w skład grupy Speed zwrócili uwagę na motocyklistę, który znacznie przekroczył dozwoloną na tym odcinku drogi prędkość. Kierujący na ograniczeniu do 90 pędził z prędkością 197 km/h. Nieodpowiedzialnemu kierowcy mundurowi wystawili mandat karny w wysokości 2500 złotych, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych

Każdy z nas ma swój cel, dla kierowcy to miejsce do którego zmierza. Bez wątpienia szanse na dotarcie do celu podróży będą zdecydowanie wyższe, jeżeli kierujący uszanuje prawo i dozwoloną prędkość. Dlatego tak ważne są tylko właściwe zachowania na drodze, aby tym wszystkim osobom, podróż minęła w spokoju i w bezpieczeństwie.

mł. asp. Justyna Siwarska


 

Powrót na górę strony