Aktualności

Stargardzcy policjanci wzięli udział w ,,Runmageddonie’’ pokonując 12 kilometrów wymagającego biegu z przeszkodami

Data publikacji 17.10.2022

W tegorocznej edycji biegu Runmageddon, który odbył się w Szczecinie wzięli udział stargardzcy policjanci. Mundurowi po raz kolejny zaprezentowali wysoki poziom sprawności fizycznej, tak ważny podczas codziennej służby.

Asp. Przemysław Zomołojko oraz asp.szt. Łukasz Więckowski poza służbą wiele godzin poświęcają na ciężkie treningi. Kondycja fizyczna jest im potrzeba podczas pełnienia codziennej służby. Sport jest dla nich również pasją. Bieg typu runmageddon to bieg organizowany dla osób z wyjątkową kondycją. Uczestnicy nie tylko biegają, ale również pokonują ekstremalnie trudne przeszkody m.in. przeskakiwania przez dziury, czołgania się w błocie, wspinania po linie, wdrapywania się po ścianach czy chociażby przedzierania się przez dym. Tego typu przeszkody sprawiają, że bieg jest wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju.

9 października 2022 roku wzięli w nim udział właśnie stargardzcy policjanci, którzy mieli do pokonania bieg z przeszkodami na dystansie 12 kilometrów. Maksymalny czas na pokonanie przeszkód wynosił 2,5 godziny. Na mecie mundurowi byli zmęczeni, ale przede wszystkim bardzo zadowoleni.

 

Wszyscy z uśmiechem na ustach pokonywali kolejne wyzwania i ukończyli zmagania bez kontuzji. Udowodnili, że policjanci potrafią współdziałać w zespole i nie boją się żadnych wyzwań.

Gratulujemy!!!

mł. asp. Justyna Siwarska

 

Powrót na górę strony