Aktualności

Nowa policjantka w stargardzkiej komendzie

Data publikacji 18.11.2021

Dzisiaj w sali konferencyjnej stargardzkiej policji odbyło się uroczyste ślubowanie wstępującej w nasze szeregi nowo przyjętej policjantki. Dzisiejszy dzień był dla niej początkiem niezwykłej policyjnej misji, podczas której nawet z narażeniem życia poświęcać się będzie społeczeństwu.

 

Podczas dzisiejszej skromnej z uwagi na pandemię uroczystości słowa powitania do nowo przyjętej funkcjonariuszki skierował Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie nadkom. Sławomir Wasilewski gratulując wyboru zawodu, który świadczy o determinacji do niesienia pomocy innym. Życząc sukcesów, a także spokojnej i bezpiecznej służby dodał również, że to droga bardzo wymagająca ale zarazem dająca wiele satysfakcji.

Przed funkcjonariusz kurs podstawowy, a także adaptacja zawodowa po zakończeniu której policjantka rozpocznie służbę w naszej jednostce, gdzie będzie dbać o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu.

 

Zachęcamy do składania podań. Szukamy młodych ludzi, absolwentów szkół średnich oraz osób z wykształceniem wyższym, którzy chcieliby zostać policjantami.

 

http://www.stargard.policja.gov.pl.

 

podkom. Krzysztof Wojsznarowicz

Powrót na górę strony