Aktualności

Nowi policjanci złożyli ślubowanie

Data publikacji 14.01.2021

Piętnastu nowo przyjętych policjantów złożyło dziś w sali konferencyjnej stargardzkiej komendy uroczyste ślubowanie. To funkcjonariusze, którzy zostali przyjęci do służby 30 grudnia 2020 roku. Łącznie w roku 2020 w szeregi stargardzkich mundurowych wstąpiło 46 nowych funkcjonariuszy.

Gotowość do pełnienia służby w szeregach stargardzkiej Policji zadeklarowało dzisiaj 15 nowo przyjętych funkcjonariuszy wśród których jest 5 kobiet oraz 10 mężczyzn.

Podczas skromnej uroczystości, która z uwagi na panujący stan epidemii oraz obostrzenia odbywała się bez zaproszonych gości, Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie insp. Robert Nowak pogratulował nowym funkcjonariuszom wyboru drogi życiowej i wstąpienia w szeregi policyjnej formacji. Podkreślił, że zobowiązali się oni strzec bezpieczeństwa, służyć obywatelom, a codzienną służbę powinni pełnić godnie i traktować ją z najwyższą powagą.

Przed młodymi stażem funkcjonariuszami kurs podstawowy, a także adaptacja zawodowa po zakończeniu których nowi policjanci rozpoczną służbę w naszej jednostce, gdzie będą dbać o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu.

Stargardzka Policja cały czas rekrutuje i zaprasza w swoje

szeregi:

http://www.stargard.policja.gov.pl.

Zachęcamy do składania podań. Szukamy młodych ludzi, absolwentów szkół średnich oraz osób z wykształceniem wyższym, którzy chcieliby zostać policjantami.

 

podkom. Krzysztof Wojsznarowicz

Powrót na górę strony