Aktualności

POLICJANCI ZDAWALI EGZAMIN Z TABLICZKI MNOŻENIA

Data publikacji 04.10.2019

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie uczestniczyli w IX Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Funkcjonariusze zdawali egzamin, który przeprowadzony został przez uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Stargardzie. Uczniowie ocenili stargardzkich policjantów na szóstkę i każdemu wręczyli certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia.

W Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie gościli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Stargardzie w ramach IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Uczniowie bardzo dokładnie przepytali stargardzkich policjantów, którzy nie mogli liczyć na żadne koło ratunkowe. Ze znajomości tabliczki mnożenia jako pierwszy egzamin zdawał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie a następnie Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego. Uczniowie egzaminowali także dzielnicowych oraz funkcjonariuszy Zespół ds. Skarg, Wniosków, Dyscyplinarnych, BHP i P.POŻ. Egzamin zdawał także Specjalista Wydziału Prewencji. Pracownicy cywilni także pomyślnie zdali egzamin przeprowadzony przez uczniów.

Egzamin nie był łatwy jednak wszyscy funkcjonariusze zdali go pomyślnie. Uczniowie ocenili stargardzkich policjantów na szóstkę i każdemu wręczyli certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia.

asp. Łukasz Więckowski

Powrót na górę strony