PODSUMOWANIE ŚWIĄTECZNYCH DNI - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie

Aktualności

PODSUMOWANIE ŚWIĄTECZNYCH DNI

Od piątku na drogach województwa zachodniopomorskiego doszło do 8 wypadków, w których 10 osób zostało rannych, 1 zginęła. Policjanci wyeliminowali z ruchu 52 nietrzeźwych kierujących.

 

 

Dzięki wzmożonym działaniom policji i zwiększonej liczbie patroli na drogach tegoroczne święta przebiegły spokojnie. Na drogach naszego województwa doszło do 8 wypadków. Policjanci nie odnotowali większych utrudnień, a liczba zarejestrowanych zdarzeń była znacznie mniejsza w porównaniu do analogicznego okresu z lat ubiegłych.

 

Podczas świątecznego, przedłużonego weekendu zachodniopomorscy policjanci wyeliminowali z dróg 52 nietrzeźwych kierujących.

Na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie podczas świątecznego okresu nie odnotowano wypadków drogowych. Stargardzcy funkcjonariusze interweniowali przy sześciu niegroźnych kolizjach. Ujawnili kilkudziesięciu sprawców wykroczeń, którzy zostali ukarani mandatami.


Ponownie apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do aktualnie panujących warunków na drodze. Pamiętajmy także, że wsiadanie „za kółko” po spożyciu alkoholu to przestępstwo, które może skutkować tragicznymi konsekwencjami dla wielu osób.