Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożenia Bezpieczeństwa kolejny raz pomocna

Dzielnicowi I Rewiru Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie po raz kolejny przeprowadzili kontrole miejsc zagrożonych naniesionych na KMZB przez mieszkańców naszego miasta.

 

 

 

 

 

Mundurowi po otrzymaniu sygnału o naniesionym zagrożeniu, a ściślej mówiąc o popełnianych wykroczeniach z art 43 Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałania Alkoholizmowi tzn. spożywaniu alkoholu w miejscu publicznym dokonali wielokrotnych kontroli wskazanego miejsca. Mieszkańcy naszego miasta tym razem jako miejsce zagrożone wskazali ul. Wieniawskiego. Podczas kontroli wskazanego miejsca policjanci ujawnili trzech mężczyzn, którzy złamali wspomniany wyżej przepis. Za popełnione wykroczenie jego sprawcy zostali ukarani.

 

Współdziałanie społeczeństwa i Policji poprzez KMZB przynosi korzyści dla obu stron. Funkcjonariusze eliminują zagrożenia, a mieszkańcy czują się bezpiecznie. Stargardzcy policjanci nadal propagują Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa informując o jej możliwościach i efektach podejmowanych działań.