Zaginął Szymon Wojtyra - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie

Aktualności

Zaginął Szymon Wojtyra

Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji Stargardzie prowadzi poszukiwania za:

WOJTYRA Szymon

s. Jacka i Jolanty

ur. 03.03.1993. Stargard

bez stałego zameldowania

ostatnio - Stargard ul. Łokietka

 

 

 

 

który w dniu 23.01.2018 roku około godziny 19.50 wyszedł z miejsca pobytu w Stargardzie bez dokumentów i do chwili obecnej miejsce jego pobytu nie jest znane.

 

RYSOPIS, wiek z wyglądu 25 lat, wzrost 190 cm, waga około 112 kg, sylwetka muskularna, twarz owalna, włosy krótkie, ciemne, proste, oczy koloru ciemnego (piwne), uszy normalne, nos prostolinijny, średni, uzębienie pełne. Na ręce lewej i prawej kolorowe tatuaże z wizerunkiem smoka, na szyi po prawej stronie tatuaż jednokolorowy.

 

Ubiór najprawdopodobniej kurtka kurtka czarna materiałowa z wstawkami materiału w wzory moro na kieszeniach, czarna bluza – na przedniej części wizerunek czaszki w kolorze białym, koszulka z krótkim rękawem z wzorem moro spodnie z wzorem moro. Buty sportowe typu Adidas lub Nike

 

 

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego proszę przekazywać do Wydziału Kryminalnego KPP Stargard (91) 4813 585, lub najbliższą jednostkę Policji 997 lub 112.